Remontas

UAB “EVSIS” Technikos centras (Statybininkų g. 18) teikia kompiuterinių sistemų (KS) priežiūros paslaugas. Šios paslaugos apima kompiuterinės įrangos remonto ir profilaktikos darbus, kompiuterių operacinių sistemų, taikomųjų programų diegimą ir eksploatacinę priežiūrą, kompiuterinių tinklų diegimą bei priežiūrą.

Siekdamas padidinti paslaugų efektyvumą, Technikos centras siūlo pasirašyti KS aptarnavimo (priežiūros) sutartis. Tokios sutartys padidina vartotojų KS darbo produktyvumą, sumažina prastovas, padeda taupyti lėšas, skirtas informacinės sistemos palaikymui. Mūsų technikos centro specialistų sukaupta patirtis ir įgyta kvalifikacija užtikrins greitą Jūsų problemų sprendimą.

Kompiuterių ir periferinės įrangos profilaktiniai darbai:
- kompiuterių, spausdintuvų išvalymas nuo susikaupusių dulkių, popieriaus bei dažų likučių;
- kompiuterio kieto disko paviršiaus tikrinimas, defragmentacija;
- spausdintuvo mechaninių mazgų aptarnavimas;
- susidėvėjusių mechaninių dalių keitimas naujomis;
- eksploatacinių medžiagų tiekimas ir keitimas darbo vietoje;
- spalvotų rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kalibravimas;
- technikos modernizavimas;
- pogarantinis remontas.

Programinės įrangos profilaktinė priežiūra:
- sistemos diagnostika ir funkcijų atstatymas sutrikimo atveju;
- programinės įrangos pakeitimai ir atnaujinimai, siekiant praplėsti sistemos galimybes, pagerinti našumą, užtikrinti duomenų saugumą;
- pagalba klientui darbo metu, konsultacijos naudojimo klausimais;
- sistemos administravimo darbai;
- vartotojų duomenų apsaugos paslaugos;
- antivirusinių programų diegimas ir aptarnavimas.

Kompiuterinės technikos aptarnavimo sutarties nauda vartotojo įmonės veiklai:
Jūs tampate prioritetiniu UAB "Evsis" klientu, tuo užsitikrindami ypatingą dėmesį ir resursus Jūsų problemų sprendimui.
Greita reakcija į Jūsų nusiskundimus, užtikrintas specialistų pasiekiamumas - Jus aptarnaus ne vienas IT specialistas, bet visa komanda.
Profesionalus problemos sprendimas. Kiekvienas mūsų specialistas turi savo specializacijos sritis, kuriose jis tobulina savo žinias, įgūdžius bei kelia kvalifikaciją.
Jūs ne tik taupote savo laiką, bet ir pinigus, nes nemokate specialisto iškvietimo mokesčio, gaunate nuolaidų už paslaugas ir eksploatacines medžiagas.

KOMPIUTERIŲ REMONTAS

Kompiuterių remontas atliekamas greitai ir kokybiškai, be jokio papildomo mokesčio už skubumą. Jums pageidaujant, kompiuterio remontas gali būti atliktas Jūsų namuose. Taip pat atliekamas ir smulkus kompiuterio remontas, t.y. programos įdiegimas, antivirusinės atnaujinimas, nustatymų pakeitimas. Tvarkant 2 ir daugiau kompiuterių, remontas Jums bus atliekamas pigiau. Pastoviems klientams remontas atliekamas su nuolaida. 

Kompiuterių remontas atliekamas tik Visagino mieste.

KOMPIUTERIŲ REMONTAS

 

BIURO TECHNIKOS REMONTAS

Kokybiškai atliekame visos biuro technikos diagnostiką ir remontą. Remontuojame, atkoduojame, prižiūrime: audio-video aparatūrą, garsiakalbius, palydovinę įrangą, vaizdo grotuvus, vaizdo kameras, muzikinius centrus, mikrobangų krosneles, mobiliuosius telefonus, monitorius, stiprintuvus, garsiakalbius ir kt. Remontus atlieka patyrę ir sertifikuoti specialistai. Taip pat remontuojama automobilinė garso technika: garso stiprintuvai, CD ir DVD grotuvai, magnetolos. Visiems atliktiems remonto darbams suteikiame garantiją. Biuro technikos remontas atliekamas tik Visagino mieste.

BIURO TECHNIKOS REMONTAS

 

SPAUSDINTUVŲ REMONTAS

Kokybiškai atliekame spausdintuvų diagnostiką bei remontą. Mes lengvai išsprendžiame problemas susijusias su skirtingų spausdintuvų eksplotavimu ir taisymu. Taisome lazerinius, rašalinius, adatinius spausdintuvus. Taip pat siūlome rašalinių bei lazerinių spausdintuvų kasečių pildymą ir atnaujinimą. Mes atliekame profilaktiką, optikos valymą, keičiame termoplėveles, motinines plokštes, taisome popieriaus paėmimo traktus, remontuojame kaitinimo mazgus, bei kitus remonto darbus. Suremontuotiems spausdintuvams suteikiame garantiją. Spausdintuvų remontas atliekamas tik Visagino mieste.

SPAUSDINTUVŲ REMONTAS

 

KOPIJAVIMO APARATŲ REMONTAS

Atliekame kopijavimo aparatų remontą. Mes esame ypatingai stiprūs senų ir naujų kopijavimo aparatų gedimų diagnostikos bei remonto srityje. Suremontuotiems kopijavimo aparatams mes suteikiame garantiją. Kopijavimo aparatų remontas atliekamas tik Visagino mieste.

KOPIJAVIMO APARATŲ REMONTAS

 

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Jeigu nerandate prekės Mūsų puslapyje, tai nereiškia, kad mes jos neturime, tiesiog užklauskite ir bus atsakyta. Kompiuterių, biuro technikos, spausdintuvų, bei kopijavimo aparatų remontas atliekamas darbo dienomis nuo 11.00 iki 16.00, šeštadienį ir sekmadienį - nedirbame. 

Skambinkite, rašykite, faksuokite: UAB “EVSIS”, Statybininkų g. 18,

LT-31206, Visaginas, tel. +370 618 12630, faksas +370 386 70890,

el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA